Jego firma ma 11 mld przychodu, zarabia 500 mln rocznie – sprawdź o kogo chodzi

Został traderem przez piosenkę Kazika „Płomienne zorze budzą mnie ze snu. Giełdowy ranek. Informacji szum” Za prąd i jego dystrybucję gospodarstwa domowe powinny płacić więcej o jakieś 40 proc. – czyli o tyle powinny wzrosnąć ceny, żeby nie trzeba było go dotować, a na rynku pojawiła się konkurencja. A wtedy zupełnie inaczej wyglądałaby opłacalność zielonych źródeł energii – mówi Sebastian Jabłoński, szef Respect Energy Holding.
Sebastian Jabłoński, Respect Energy Holding: Jak miałem 8 czy 9 lat, to na pierwszą komunię dostałem od chrzestnej 200 marek. I chciałem te 200 marek jak najlepiej sprzedać. Popytałem dookoła siebie ludzi, czyli rodziców, wujka, kogoś tam jeszcze i mi powiedzieli, że codziennie rano, jest taki program w telewizji o szóstej , który nazywa się „Agrobiznes”, gdzie podają kursy walut. Wstawałem więc codziennie rano, oglądałem „Agrobiznes” i patrzyłem, po ile mogę te marki sprzedać. I w końcu je sprzedałem, nie pamiętam już za ile, powiedzmy 2,11 złotego za jedną. Za te pieniądze kupiłem wieżę stereo Samsunga. Zaczął się rok szkolny. Ustawiłem sobie budzik w tej wieży. I w Trójce, czyli Programie 3 Polskiego Radia, codziennie o tej samej godzinie leciała ta sama piosenka.
Źródło: https://wyborcza.biz/akcjespecjalne/7,154807,30630649,prawdziwy-trader-plomienne-zorze-budza-mnie-ze-snu-gieldowy.html?disableRedirects=true

Zapisz się i bądź na bieżąco

Translate »