NOWOCZESNY BUDYNEK MAGAZYNOWY W KUTNIE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nowoczesny budynek magazynowy – konstrukcja stalowa

Lokalizacja: Kutno (w Strefie Ekonomicznej)

Nieruchomość zabudowana nowoczesną halą produkcyjno – magazynową z częścią socjalno – biurową i budynkiem portierni usytuowana na działkach o powierzchni całkowitej 2,2832 ha.

Budynek produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną o powierzchni 3.840,98m2, wzniesiony z konstrukcji stalowej wypełnionej płytami warstwowymi ocieplonymi, pokrycie dachu stanowi konstrukcja stalowa i blacha. Budynek po termomodernizacji w wysokim standardzie wykończenia.

Do budynku doprowadzone instalacje en. elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej, instalacja wodno – kanalizacyjna, gazu ziemnego, c.o. lokalne podłączone do sieci gazowej, instalacja alarmowa + monitoring, instalacja komputerowa.

Ponadto w skład nieruchomości wchodzi budynek portierni o powierzchni zabudowy 17,60m2, ściany i dach zostały wykonane z płyty warstwowej PWS o rdzeniu styropianowym na konstrukcji stalowej, okna PCV, drzwi płycinowe, instalacja en. Elektrycznej oraz transformator i stacja trafo.

Nieruchomość znajduje się na wschód od Kutna, około jednego kilometra od wjazdu na autostradę A1. Budynek jest  doskonale skomunikowany z siecią drogową i centrum miasta Kutno

Osoby zainteresowane zakupem zapraszam do kontaktu

Zbigniew Szydłowski

Tel: 602 199 357, mail: zs@businessadviser.eu

Aleksandra Grabia

tel: 606 574 022, mail: aleksandra.grabia@businessadviser.eu

Inne Inwestycje

Zapisz się i bądź na bieżąco

Translate »